З уроків - на операційний стіл. У Харкові школярка ледь не померла через недбалість вчителів

На дівчинку чекає нова операція.

У харківській школі восьмирічна дівчинка на перерві впала і вдарилась головою. П'ять разів третьокласниця ходила у медпункт і скаржилася, що їй зле, але дитині не вірили. Викликати швидку відмовлялися, а матері про травму доньки повідомили лише за дві години. Дитину із крововиливом та набряком мозку ледь встигли довезти до лікарні, йдеться в сюжеті ТСН. 19.30.

Зараз дівчинці боляче розмовляти і ковтати, а ще вчора вона навіть не підводилась із ліжка. 8-річна Настя Ниник усміхається, бо ще не розуміє, яка небезпека її оминула.

Розповідає, що її збила дівчинка біля стовпу, після чого Настя вдарилася об підлогу. З медпункту  дівчинку відправили назад на  уроки. І лише за дві години, коли Настя вп'яте поскаржилась на біль, зі школи подзвонили мамі.

Її мати - Ірина Ниник - розповідає, що викладачі одразу запропонували їй написати розписку, що вона не має претензій до школи.

До лікарні їх повезли на машині секретаря школи. Дівчинку одразу ж забрали на МРТ, а звідти - на операційний стіл. Лікарі вжахнулись. Кажуть - ще година зволікання, і дитину могли б не врятувати: у неї великий епідуральний крововилив й гематома, яка стискає лобну ділянку.

Чому дитині не викликали "швидку", у школі пояснити так і не змогли.Зараз триває службове розслідування. Директор виправдовується - підлеглі вчасно не розповіли їй про інцидент .

Настю вже завтра чекає нова операція, а потім місяці реабілітації і ризик розвитку епілепсії. Мама дівчинки каже: щойно Настю випишуть з лікарні, одразу ж піде в прокуратуру. 

З уроків на операційний стіл: у Харкові дівчинка ледь не померла через травму в школі

В одній із шкіл Харкова 8-річна дівчинка на перерві впала і вдарилась головою. П'ять разів третьокласниця ходила у медпункт і скаржилася , що їй зле. Але дитині не вірили. Викликати швидку відмовлялися, а матері про травму доньки повідомили лише за дві години. Дитину із крововиливом та набряком мозку ледь встигли довезти до лікарні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: