З Сімферополя не зміг вилетіти літак, бо всі члени екіпажу були п'яні

Порушено кримінальну справу за фактом зриву авіарейса "Сімферополь-Київ" авіакомпанії "Донбасаеро".

9 березня з аеропорту Сімферополя  до "Борисполя" не зміг вилетіти літак авіакомпанії "Донбасаеро", оскільки всі члени екіпажу були в нетверезому стані.

Про це заявив на засіданні парламенту нардеп Леонід Грач (фракція КПУ). Він наголосив, що цей літак "не вилетів з однієї причини, що всі до єдиного члени екіпажу, як в народі говорять, були в стєльку п`яні". За його словами, одним з пасажирів цього літака була заступник генерального прокурора України Тетяна Корнякова.

Грач заявив, що коли було почато розслідування, то "медичні дослідження дали по 3-3,5 проміле, і це о першій годині дня після нічної пиятики".

Грач наголосив, що цей випадок не тільки засвідчив, що 86 пасажирів матеріально постраждали, оскільки частина з них повинна була летіти транзитом до інших країн, а й розкрив той факт, що система медичного контролю не діє.

"Можна стверджувати, що вся система уражена, і, по суті, ми не знаємо, в якому стані перебуває пілот чи стюардеса, коли ми сідаємо в літак", - сказав Грач.

За його словами, "за ініціативою Корнякової було порушено кримінальну справу".

Водночас, Грач наголосив, що необхідно ввести кримінальну відповідальність за такі дії членів екіпажу.

Як повідомили у прес-службі Грача, депутат вважає, що інцидент з рейсом компанії "Донбасаеро" став ще одним доказом того, що приватні перевізники часто не здатні забезпечити належний рівень професійної підготовки льотного складу, проконтролювати його готовність до польоту. Більше того, є всі підстави припускати, що компанія намагалася обійти контрольні служби, а її співробітники свідомо вводили в оману пасажирів зірваного рейсу.

У зв`язку з такими діями авіакомпанії "Донбасаеро" народні депутати України Грач і Борис Дейч, а також заступник генерального прокурора України Корнякова, які були серед пасажирів цього рейсу, звернулися в Кримську транспортну прокуратуру з проханням провести розслідування і дати правову оцінку волаючому порушенню, що поставило під загрозу життя пасажирів.

Грач, Дейч і Корнякова висловили спільну пропозицію провести силами Генеральної прокуратури і відповідних урядових відомств перевірку стану всього пасажирського авіапарку України, а також міри підготовки льотного складу і найважливіших служб, перш за все, служби медичного контролю, що дає дозвіл на допуск до польоту, у всіх аеропортах країни.

Пізніше в Мінтрансі підтвердили, що екіпаж літака не пройшов тест на алкоголь.

Як повідомлялося через сильний поривчастий вітер впродовж 9 березня з аеропорту Сімферополя було відправлено лише один рейс на Київ.

Читайте також:

Діти керували рухом літаків над Нью-Йорком замість авіадиспетчера

Шторм заблокував пасажирів в аеропорту Сімферополя

Пасажирський лайнер не зміг приземлитися через відсутність диспетчера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: