З України депортували головного кримінального авторитета

Антімос Кухілава-Кантарія не визнає за собою злочину і стверджує, що він громадянин України.

З аеропорту Бориспіль рейсовим літаком "Київ – Тбілісі" був депортований головний кримінальний авторитет в Україні Антімос (Антімос Кухілава-Кантарія).

Підставою для депортації стало ухвалене 27 травня рішення Приморського суду Одеси про вислання Антімоса з України як нелегального мігранта.

Як повідомили в ГУБОЗ, Антімос був затриманий у Ворзелі (Київська область) і доставлений до Одеси, де і ухвалили згадане рішення. Цьому передувала низка судових процесів, у результаті Вищий адміністративний суд відмінив рішення, яким Антімос признавався громадянином України.

Насправді, депортація Антімоса - це частина відомої програми МВС з зачистки кримінальних авторитетів, які живуть в Україні. Вже декілька злодіїв в законі з Кавказу передані до Грузії, де їх чекають строгі умови утримання.

В Грузії існує закон, за яким кримінальних авторитетів садять у спеціальну в'язницю терміном до 10 років. Антімос стане 47-м в'язнем цієї в'язниці, розташованої поряд з грузинським МВС.

Сам Антімос не визнавав за собою криміналу, стверджував, що він громадянин України, і звинувачував міліцію в упередженості.

Антімос при депортації тримався бадьоро, усміхався і всім дякував. В Україні залишилося менше 10 осілих кримінальних авторитетів, не рахуючи приїжджих.

Читайте також:

В Москві затриманий впливовий "злодій у законі"

Львівський "Рембо" захопив заручника та втік від спецназу

Грузинського кримінального авторитета спіймали на крадіжці вина

ЗМІ РФ: на курорті Мєдвєдєв сфотографувався з кримінальним авторитетом

ВідеоДепортували кримінального авторитета

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: