З України депортують одного з лідерів кримських козаків

Центральний районний суд Сімферополя розглядає справу лідера козачої общини "Соболь" Віталія Храмова. Його звинувачують в розпалюванні міжнаціональної і релігійної ворожнечі.

Лідеру кримської козачої общини "Соболь" Віталію Храмову загрожує депортація з України до Росії.

Як повідомило джерело у посольстві Росії в Україні, Храмову вже вручили рішення про видворення за межі України, про що є відповідне рішення суду.

"Храмова, мабуть, також (як і екс-президента Криму Юрія Мєшкова) очікує депортація до Росії - його вважають тут громадянином Росії, а українське громадянство він, мовляв, придбав незаконно", - сказали у посольстві.

Разом з тим, в російському посольстві підкреслили: "Але якщо Храмов більшу частину життя прожив в Криму, і зустрів там 24 серпня 1991 року, то громадянство України він набув за законом від 13 листопада 1991 року, і позбавити його цього громадянства законним шляхом неможливо".

Раніше ЗМІ повідомляли, що Центральний районний суд Сімферополя розглядає справу лідера козачої общини "Соболь" Храмова. Його звинувачують в розпалюванні міжнаціональної і релігійної ворожнечі.

За даними журналістів, на даний момент Храмов затриманий через відсутність паспорта.

Нагадаємо, кримський суд 13 липня прийняв рішення про видворення з території України екс-президента автономії Юрія Мєшкова. 

Раніше СБУ звернулася з відповідним позовом суду про видворення Мєшкова з України, виходячи з того, що він допустив висловлювання, які закликають до зміни конституційного устрою України.

Аналітика по темі:

Новий Криматорій

Читайте також:

Екс-президент Криму Мєшков залишив Україну

МЗС назвало видворення Мєшкова сигналом для тих, хто вважає Україну завеликою

Російський адмірал: Росія ніколи не віддасть Севастополь

Опитування: 80% жителів Криму - за відтворення єдиної держави з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: