Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Омелян домовляється про відкриття двох напрямків між Україною та Польщею

Планують налагодити залізничне сполучення між Львовом та Любліном

Україна та Польща працюють над впровадженням двох залізничних проектів. В майбутньому планують відновити функціонування залізничного сполучення  Перемишль - Мальховіце – Нижанковичі та започаткування регулярного пасажирського залізничного сполучення між Львовом та Любліном.

Про це повідомили на сайті Міністерства інфраструктури України.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян у польському місті Криниця-Здруй зустрівся із міністром інфраструктури Республіки Польща Анджеєм Адамчиком та обговорив можливості розширення залізничного сполучення між країнами.

"Пряме залізничне сполучення між Україною і Польщею, започатковане 2016 року, - приклад успішної реалізації українсько-польських проектів. І наразі обидві країни активно працюють над розширенням залізничного сполучення між Україною і Польщею", - сказав Омелян.

Український міністр підтвердив, що вже триває робота над двома проектами: відновлення функціонування залізничного сполучення за напрямком Перемишль - Мальховіце – Нижанковичі та започаткування регулярного пасажирського залізничного сполучення між Львовом та Любліном. З приводу розширення залізничного сполучення, обидві сторони домовилися в жовтні провести засідання робочої групи.

Нагадаємо, що 3 вересня свій перший рейс з Києва до Берліна здійснила лоукост-авіакомпанія Ryanair. Відтепер літаки цієї компанії сполучатимуть Львів та Київ з містами Західної Європи.

ВідеоУкраїнським аеропортам вдалося підписати угоду з найбільшим лоукостером світу

Компанія Ryanair вже восени літатиме з України. Торік ірландці так само планували відкрити рейси із України - навіть почали продавати квитки. Втім, в останній момент угода зірвалася. Компанія не змогла домовитися з аеропортом Бориспіль. І от сьогодні лоукостер офіційно підписав договори одразу із двома аеропортами - Бориспіль та Львів.

Українським аеропортам вдалося підписати угоду з найбільшим лоукостером світу

Залиште свій коментар

Вибір редакції