Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З України намагалися вивезти комплектувальні до Іл-76 вартістю понад 100 тисяч доларів

Ділки планували вивезти товари військового призначення до Африки.

Співробітники контррозвідки СБУ попередили незаконне вивезення з України комплектувальних до транспортного літака Іл-76.

Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

"Група вітчизняних ділків планувала незаконно вивезти літаком товари військового призначення – комплектування до авіатехніки", - йдеться у повідомленні.

За даними СБУ, у листопаді 2018 року на одному з українських авіаремонтних підприємств було відремонтовано транспортний літак Іл-76 на замовлення однієї з центральноафриканських країн.

Під час поглибленого митного огляду судна у день вильоту правоохоронці виявили партію контрабандних комплектувальних загальною вартістю понад 100 тисяч доларів.

Також зазначається, що, намагаючись приховати передання військових товарів іноземній стороні, зловмисники оформили вантаж як товари цивільного призначення.

Наразі слідчі СБУ розпочали кримінальне провадження за ознаками складу злочину передбаченого ст. 333 ("Порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю") Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії.

Нагадаємо, раніше правоохоронці викрили жителя Харківщини, який намагався вивезти деталі військових авіаційних двигунів до Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції