Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський "гуманітарний конвой" у повному складі залишив територію України

Водночас, російські військові не дозволили українським прикордонникам оглянути вантажівки.

Зі східних областей України виїхали 184 російські вантажівки, які ввозили "гуманітарку", але українським прикордонникам російські військові у пункті пропуску "Ізварине" не дозволили їх оглянути. Про це повідомив спікер РНБО Андрій Лисенко.

"Станом на 13.00 з території України виїхало 184 вантажівки. Проте наших представників на огляд цих вантажівок не допускають", - сказав Лисенко.

Водночас він зазначив, що невідомо, скільки саме вантажівок вчора із Росії заїхало в Україну та скільки досі залишаються на її території. Тим часом, у МЗС РФ заявили про факт повернення всього конвою з російської гуманітарною допомогою з території України.

 
"Російський гуманітарний конвой залишив територію України та перебуває на території РФ", - заявила заступник директора департаменту інформації і друку МЗС РФ Марія Захарова.

Нагадаємо, російська колона вантажівок із так званою "гуманітарною допомогою" у п'ятницю вторглася без згоди України в Луганську область. ЄС і НАТО та Меркель з Обамою вже засудили це вторгнення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції