З вересня для контролю за студентами введуть електронний студентський квиток

Міносвіти контролюватиме кількість поїздок студентів та розмір наданих їм пільг за допомогою електронного студентського квитка.

Міносвіти з вересня розпочинає впровадження електронного студентського квитка, який допоможе контролювати кількість поїздок студентів та розмір наданих їм пільг.

У наказі МОН нагадується, що експеримент з впровадження інформаційно-аналітичної системи обліку та відшкодування пільг, що надаються студентам вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних училищ, МОН почало разом з НБУ у вересні 2006 року з використанням технології Національної системи масових електронних платежів. Експеримент успішно завершено.

Цей експеримент передбачав реалізацію системи обслуговування електронних студентських квитків в установах Укрзалізниці з функціями надання автоматизованої пільги на перевезення студентів залізницею.

Виготовляє електронні студентські квитки Державний центр прикладних інформаційних технологій МОН спільно з Науково-дослідним інститутом прикладних інформаційних технологій Кібернетичного центру Національної академії наук України.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки розраховує до 2011 року ввести систему відстеження поїздок студентів на метро і залізничному транспорті за допомогою електронних чіпів.

Читайте також:

Уряд зобов'яже вузи створити центри працевлаштування студентів

У вузах через рік запровадять нову систему прийому документів

В Україні скоротять кількість вузів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: