З'ясовано політичні симпатії киян

Інститут ім. Горшеніна виявив політичні симпатії та антипатії мешканців столиці.

Юлія Тимошенко та Віталій Кличко
УНІАН
Лідерами довіри киян виявилися Юлія Тимошенко та Віталій Кличко.
Найбільшою довірою серед киян користуються лідер БЮТ Юлія Тимошенко (50%), депутат Київради Віталій Кличко (43,8%), екс-мер столиці Олександр Омельченко (42,5%) і президент України Віктор Ющенко (42,1%).

Такі дані сьогодні на прес-конференції в УНІАН обнародував директор Інституту ім. Горшеніна Кость Бондаренко.

За його словами, найбільший рівень недовіри кияни виявляють до мера Києва Леоніда Черновецького. "Відносно Черновецького спостерігається феномен – мерові міста не довіряють 60,4% киян, але водночас, Черновецький одержує найбільшу підтримку – 18,8% - у тому випадку, якщо б вибори мера міста проходили сьогодні. І це дозволило б Черновецькому перемогти на дострокових виборах, якби вони проходили не в два тури", - сказав Кость Бондаренко.

Згідно з результатами дослідження, рівень недовіри киян до прем`єр-міністра України Віктора Януковича становить 60% (при рівні довіри 26,8%), до президента України Віктора Ющенка – 42,6%, до екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка – 37,6% (при рівні довіри 39,7%), до Юлії Тимошенко – 36,5%, до Олександра Омельченка – 32,3%.

Рівень довіри киян до Володимира Литвина становить 33,8% проти рівня недовіри 31,3%. 

Інститут Горшеніна проводив соціологічне дослідження "Київ: реальна ситуація" з 27 жовтня по 10 листопада 2007 року в столиці за участю 1000 респондентів. Похибка становить 3,2%.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: