Денісова повідомила, що керівника скандального дитбудинку на Волині досі не відсторонили

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона звернулась із проханням звільнити посадовця до облдержадміністрації та поліції.

Керівника дитячого притулку у місті Рожище на Волині не відсторонили – він продовжує виконувати обов'язки.

Про це журналістам повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, передає Укрінформ.

Таким чином, Денісова спростувала свою попередню заяву, у якій повідомила про відсторонення керівника дитбудинку.

"Зараз дітки перебувають у тому самому притулку, саме облдержадміністрація і поліція зробили там такий собі графік чергування. І тепер повідомили мені, що директор досі не відсторонений", - повідомила Денісова.

"Тобто вони, всі ці чиновники, які причетні до того, що 5 років відбуваються такі події в цьому притулку - вони не можуть ухвалити рішення про відсторонення, вони все думають, хто ж це рішення прийме. Ми допоможемо їм ухвалити рішення", - розповіла обурена омбудсмен.

Вона звернулась до Волинської облдержадміністрації з проханням відсторонити посадовця. Також Денісова звернулась з аналогічним проханням до поліції.

Денісова також обурилася, що завідувач притулку, зокрема, звертався щодо зникнення одного з вихованців лише через 2 місяці після зникнення дитини.

Нагадаємо, раніше на Волині спалахнув скандал у притулку для дітей, які потрапили у складні життєві обставини, через виявлення у вихованців слідів побиття та крові. Троє дітей заявили про сексуальні домагання з боку керівництва установи. 

Згодом Денісова повідомила, що директора установи Леоніда Матвійчука відсторонили від посади і йому обиратимуть запобіжний захід. Поліція заявила про те, що відкрила кримінальне провадження за двома статтями Кримінального кодексу України - "неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей", а також "умисне легке тілесне ушкодження". Наразі поліцейські з’ясовують усі обставини інциденту.

Сам же керівник притулку заперечує насильство щодо своїх вихованців і називає звинувачення "абсурдними".

Вибір редакції