Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З'явились фото подружжя одеситів, яких розстріляли у Миколаєві

Донька Бєлових живе у США.

Донька подружжя Бєлових, яке напередодні застрелили під судом у Миколаєві, живе у Сполучених Штатах Америки та має трьох дітей. У соцмережах Бєлови розміщували фотографії разом з родиною, онуками, а також із подорожей.

Розстріляне у Миколаєві подружжя_3
соцмережі
Розстріляне у Миколаєві подружжя_2
соцмережі

Відомо, що подружжя – пенсіонери, проживали в Одесі. Як раніше повідомлялося, кривава стрілянина сталася в Інгульському районі Миколаєва біля Ленінського районного суду близько 15:00 у середу, 30 січня. Жінка загинула на місці події, чоловік - у кареті швидкої допомоги. За версією поліції, жертви судилися з вбивцею через боргові зобов'язання. Коли суд ухвалив рішення на користь подружжя, яке вимагало повернення боргу, підозрюваний витягнув з автівки гвинтівку і застрелив чоловіка та жінку на вулиці.

Розстріляне у Миколаєві подружжя_1
соцмережі

52-річний Герасим Багірянц десять років тому позичив у подружжя Бєлових близько двох мільйонів гривень під відсотки, але гроші не повернув. Суд ухвалив рішення про стягнення з нього боргу разом з відсотками. Одразу після засідання Багірянц розстріляв позивачів. Злочин потрапив на відео з камер спостереження. Там видно, що біля стрільця весь час бігає якийсь молодик. Це виявися син нападника. 

ВідеоДовічне ув'язнення загрожує чоловіку, який упритул розстріляв подружжя у Миколаєві

Усе сталося біля будівлі райсуду. Жінка померла на місці, чоловік - у швидкій. Стрілець кинув зброю просто на сходи. Утекти не встиг. Його затримав випадковий свідок. В суді слухали справу про 40 тисяч доларів, які стрілець позичив у подружжя й відмовлявся віддавати. Суд задовольнив позов кредиторів. 

Довічне ув'язнення загрожує чоловіку, який упритул розстріляв подружжя у Миколаєві

Залиште свій коментар

Вибір редакції