Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З'явилося відео падіння повітряної кулі з людьми на верхівки дерев на Кіровоградщині

Інцидент стався під час святкування Дня міста.

У Мережі з'явилося відео, на якому видно, як у Знам'янці Кіровоградської області повітряна куля з людьми впала на верхівки дерев.

Відео опублікувала користувач Facebook Надія Любінська.

На ролику видно, як повітряна куля спочатку літає над стадіоном, на якому відбувається святковий концерт до Дня міста. Потім щось трапилося - і куля падає на верхівки дерев. Судячи з розмов на відео, у кулі були три дівчини.

Увага! У відео лунає ненормативна лексика!

Варто зазначити, що напередодні рятувальники попереджали про грозу та сильні пориви вітру на Кіровоградщині. У Знам'янці просто під час святкового концерту почалася злива із блискавками, яка тривала близько години. Через це довелося відкласти виступ головних зірок Дня міста - дуету "Анна-Марія".

 

Концерт под молниями⚡️⚡️ Такие концерты запоминаются надолго. Когда за 15 минут до нашего выступления на стадионе начинается ливень, гром и молнии, и все убегают, потому что стадион открытый. Мокнет аппаратура и мы видим эту картину и думаем: "что сейчас будет"? Но потом опять, после часового ливня собирается целый стадион и концерт проходит просто на "ура", все танцуют... вы не представляете какие чувства нас переполняют! Знаменка, спасибо, что не испугались дождя! Спасибо за ваше настроение! Это было круто #аннамария #annamaria #знаменка #знамянка #деньміста #деньгорода #live #rain #two #stage #dress #style #twins

Публикация от Anna-Maria (@annamariaduet)

Раніше читач ТСН.ua повідомляв, що увечері 5 серпня у Знам'янці Кіровоградської області поривом вітру відірвало повітряну кулю від кріплень і занесло на верхівки дерев разом з людьми. Чи є постраждалі - наразі невідомо.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції