Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З'явилося відео провокацій російського катера проти українських кораблів в Азовському морі

Екіпажі двох українських катерів не допустили росіян до кораблів.

Російський прикордонний катер типу "Мангуст" на великій швидкості намагався зблизитися з українськими кораблями, які нещодавно вийшли в Азовське море через Керченську протоку.

Відео провокацій з боку російської сторони опублікувала прес-служба Військово-морських сил України.

У відомстві зазначили, що екіпажі малих броньованих артилерійських катерів "Лубни" та "Кременчук" своїми рішучими діями відвели російський катер і не допустили його до місця стоянки пошуково-рятувального судна "Донбас" та морського буксиру "Корець".

На відео видно спроби провокацій з боку росіян, а також чути перемовини між екіпажами "Мангуста" та російського прикордонного корабля "Крим".

Нагадаємо, 23 вересня кораблі Військово-морських сил України в неділю пройшли під Кримським мостом в Керченській протоці і вийшли в Азовське море. Пошуково-рятувальне судно A500 "Донбас" та морський буксир A830 "Корець" пройшли міст, що сполучає Таманський півострів РФ та окупований український Крим. Президент України Петро Порошенко привітав появу кораблів в Азовському морі та зазначив, що судна стануть частиною новоствореної військово-морської бази українського флоту на Азові.

25 вересня кораблі прибули до місця призначення. Разом з ними до порту Маріуполя зайшли і два артилерійські катери - P177 "Кременчук" та P178 "Лубни". 

Відео Азовський прорив. Українські кораблі пройшли через Керченську протоку під Кримським мостом

Після того як два українські кораблі "Донбас" і "Корець" пройшли Керченський міст та увійшли в акваторію Азовського моря, керівництво Військово-морських сил України розповіло про перешкоди, які упродовж кількох днів створювали російські силовики. Їхні судна навмисне наближалися на небезпечно малу відстань до українських кораблів. 

Азовський прорив. Українські кораблі пройшли через Керченську протоку під Кримським мостом

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції