З їдальні Верховної ради зникла гречка

Втім, уряд продовжує запевняти, що в Україні немає дефіциту продуктів харчування. Дешеву гречку українцям обіцяють наприкінці березня.

У їдальні Верховної ради з прейскуранту зникла гречка, яка раніше складала невід'ємну частину депутатського меню. За даними парламентських журналістів, серед гарнірів залишились тільки смажена картопля та рис.

Як відомо, останнім часом у магазинах значно подорожчала гречана крупа і борошно. Внаслідок підвищення попиту ці продукти почали зникати з полиць.

Втім, міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк запевняє, що в Україні немає дефіциту продуктів харчування.

"До речі, якщо гречка у нас сьогодні коштує від 14 до 20 грн, то в Білорусі - 44 грн, у Росії - 60 грн. Масло вершкове, хліб дорожчі, ніж у нас, і в Росії, і в Білорусі. Це означає, що жодного дефіциту на продукти харчування у нас в країні немає", - заявив міністр 2 березня.

Водночас, уряд домовився з Китаєм про купівлю 20 тисяч тонн гречаної крупи. Першу партію китайської гречки привезуть до України  20-22 березня.

Китайська гречка відрізняється від нашої - вона дрібніша і трохи інша на смак. В уряді кажуть, що в роздрібі імпортна гречка буде продаватися по 14 грн.

Читайте також:

Уряд не побачив дефіциту в Україні - у Росії гречка взагалі по 60 гривень

Китайської гречки вистачить по 250 грам на українця

Добкін 300 тоннами гречки врятував киян від "голодної смерті"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: