З'їзд "Нашої України" зірвався через "істерику Ющенка"

Журналісти дізналися подробиці конфлікту, який, за даними джерел, стався між Віктором Ющенком і екс-главою СБУ Валентином Наливайченком.

Запланований на 19 березня з'їзд партії "Наша Україна" не відбудеться. Як з'ясували журналісти, причиною зриву з'їзду став конфлікт між Віктором Ющенком і головою політради партії Валентином Наливайченко. У пресу потрапили подробиці інциденту.

"Ми підготували новий статут "Нашої України", за яким Ющенко залишався би номінальним лідером, як англійська королева, але всі повноваження передавалися голові політради Валентину Наливайченко. По суті, це був компроміс, тому що багато хто дуже незадоволений Ющенком. Але Ющенко на це не погодився, влаштував істерику - мовляв, не піду на з'їзд", - розповіло джерело в партії газеті "Сегодня".

"Віктор Андрійович не здається. Він не хоче здавати партію. Більше того, він намагався об'єднати "Нашу Україну" з іншими партіями, щоб усунути від влади Наливайченка та його людей, але з цього нічого не вийшло. Тому стався цей демарш", - додало інше джерело.

Наявність розбіжностей серед лідерів "Нашої України" підтверджує і "КоммерсантЪ-Украина".

"У вівторок було зібрання, на якому Ющенко в дуже різкій формі спілкувався з Наливайченком та Бондарчуком (Сергій Бондарчук, голова виконкому НУ – прим. ред). Він звинуватив їх у тому, що вони хочуть забрати його повноваження, і після цього з'їзд скасували. Делегатам було дано відбій", - розповіло джерело в "Нашій України".

Утім, Валентин Наливайченко категорично не згоден з цією версією: "Жодного конфлікту, тим більше особистого, немає і не може бути в принципі".

"Є деякі моменти, через які проведення з'їзду поки, напевно, недоцільно. До нього потрібні чіткі, підготовлені рішення. У нас йде переговорний процес з деякими політичними силами з приводу приєднання до партії. А що стосується нібито існування персональних конфліктів, то цього немає", - сказала прес-секретар Віктора Ющенка, член президії НУ Ірина Ванникова.

Нагадаємо, про те, що з'їзд партії "Наша Україна", запланований на 19 березня, перебуває під загрозою зриву, стало відомо кілька днів тому. Спочатку причиною його перенесення називали хворобу Віктора Ющенка, який нібито застудив собі нирки, однак пізніше його дружина Катерина Ющенко спростувала цю інформацію.

Читайте також:

Наливайченко заперечив, що посварився з Ющенком

Ющенко та Наливайченко не поділили владу у "Нашій Україні"

Ющенко відморозив собі нирки

Ющенку пророкують крісло прем'єр-міністра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: