З залізничних квитків зникнуть прізвища

Комітет підтримав проект постанови Кабміну про скасування іменних проїзних документів на залізничному транспорті.

Комітет з питань розвитку галузей економіки під керівництвом віце-прем`єр-міністра Андрія Клюєва на своєму засіданні підтримав проект постанови Кабінету міністрів “Про внесення змін до Порядку обслуговування громадян залізничним транспортом”.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу віце-прем`єра, проект документу передбачає скасування іменних проїзних документів (окрім пільгових і безоплатних) і відновлення пошкоджених проїзних документів.

Згідно з повідомленням, ухвалення документу сприятиме поліпшенню обслуговування громадян залізничним транспортом.

Водночас, Міністерству транспорту і зв`язку доручено затвердити заходи щодо підвищення персональної відповідальності посадовців за дотриманням на залізницях належного порядку організації продажу квитків і запобіганню спекуляціям квитками після скасування іменних проїзних документів.

Як повідомляв УНІАН, влітку цього року Міністерство транспорту і зв`язку та "Укрзалізниця" винесли на суд громадськості проект постанови Кабміну "Про внесення змін до Порядку обслуговування громадян залізничним транспортом”, в якому пропонували проводити оформлення повних і дитячих проїзних документів на всі категорії пасажирських потягів без пред`явлення документів, які засвідчують особу, і без вказівки прізвища та ініціалів людини, для якої придбаний проїзний документ. При цьому оформлення пільгових і безплатних квитків пропонується залишити без змін, а саме, з вказівкою прізвища та ініціалів пасажира. У приміських квитках прізвище та ініціали, як і раніше, не вказуються.

Крім того, проект постанови передбачає можливість відновлення склеєних, підмочених, обгорілих або розірваних проїзних документів за наявності достатньої інформації на проїзному документі для його відновлення. У цьому разі за відновлення проїзного документу проводиться оплата, встановлена суб`єктом господарської діяльності. Таким чином, на думку авторів проекту, у громадян відпаде необхідність повторної оплати проїзних документів у разі пошкодження наявного квитка.

Водночас, документи з виправленнями, додатковими написами, зробленими особами, до компетенції яких це не належить, а також загублені вважаються недійсними, і гроші за них не повертаються.

ВідеоЗ залізничних квитків зникнуть прізвища

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: