З зарплат депутатів-прогульників з вересня вирахували 4,77 млн гривень

За словами Литвина, ряд депутатів написали заяви, щоб їх зарплата перераховувалася благодійним організаціям або дитбудинкам, і часто вони "не дуже люблять бувати у Раді".

З вересня минулого року близько 4,77 мільйона гривень було вирахувано з зарплат українських депутатів, які не відвідували засідання Верховної ради. Про це спікер ВР Володимир Литвин повідомив в п'ятницю, 8 липня, в ефірі одного з українських телеканалів.

"До вашого відома, з вересня минулого року, коли я підписав це розпорядження, вирахувано 4,77 мільйона гривень (596,25 тисячі доларів) з зарплат народних депутатів, які не відвідують засідання", - заявив Литвин.

Разом з тим він зазначив, що працівники апарату Ради не можуть тиснути на депутатів і змушувати їх ходити на засідання парламенту.

За словами Литвина, ряд депутатів, які були обрані до ВР, після свого приходу відразу написали заяви, щоб їх зарплата перераховувалася на рахунки благодійних організацій або дитбудинків, і часто ці депутати "не дуже люблять бувати у Верховній раді".

Нагадаємо, 8 липня Литвин закрив роботу восьмої сесії шостого скликання парламенту. Депутати пішли на канікули до вересня.

Читайте також:

Верховна рада закрилась на канікули

Рада ухвалила пенсійну реформу

Литвин прогнозує, що після пенсійної реформи пенсії депутатів скоротяться вдвічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: