Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жителям окупованого Криму дозволили не сплачувати кредити, які вони брали в українських банках

Скасуванню підлягають кредити, що були взяті до 2014 року.

Жителям окупованого Криму дозволили не сплачувати кредити, що були взяті до 2014 року в українських банках, повідомляє "Інтерфакс".

"Підлягає списанню в повному обсязі заборгованість, якщо за станом на 18 березня 2014 року вона не перевищувала 5 млн рублів," - сказав спікер так званої Державної ради Криму Володимир Константинов.

Зазначається, що у документі прописані категорії позичальників, які мають право на реструктуризацію заборгованості перед українськими банками. Серед них позичальники, які на дату набрання чинності закону були непрацюючими пенсіонерами або мають на утриманні одного і більше неповнолітніх дітей і виховують їх без другого з батьків. А також опікуни одного і більше неповнолітніх дітей, які мають при цьому рідних неповнолітніх дітей або ветерана бойових дій.

У першому читанні регіональний закон було ухвалено у вересні.

Нагадаємо, днями повідомлялося, що Росія намагається примусово змінювати демографічну ситуацію в окупованому Криму, тому вже доправила на півострів 250 тисяч осіб із ОРДЛО та ще понад 300 тисяч з РФ. Про це заявив уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

ВідеоТаємниці бізнес-імперії одного із головних загарбників КримуОлексія Чалого

Залиште свій коментар

Вибір редакції