З жовтня в школах Дніпропетровщини з'являться електронні журнали та щоденники

Батьки учнів зможуть дізнатися про успішність дітей, зайшовши на сайт школи, в якій навчається дитина. Маючи код доступу, вони зможуть побачити оцінки тільки своєї дитини.

З жовтня 2011 року кожна школа Дніпропетровської області отримає можливість працювати з електронним журналом і щоденником через власні сайти, розроблені в системі "Мої знання".

Про це повідомила у вівторок, 12 липня, заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Марія Пустова.

На нараді, присвяченій питанням підготовки до нового навчального року, вона також зазначила, що вже з жовтня батьки зможуть дізнатися про успішність дітей, зайшовши на сайт школи, в якій навчається дитина. Маючи код доступу, вони зможуть побачити оцінки тільки своєї дитини.

Заступник голови розповіла, що було розглянуто питання про створення інформаційно-комунікаційної (4G) освітньої мережі національного рівня в рамках Національного проекту "Відкритий світ".

Зі слів Пустової, реалізація завдань цього проекту дасть змогу створити умови для широкого впровадження інформаційно-комунікаційних технологій на всіх рівнях освітнього процесу.

"У Дніпропетровській області для зазначеного Національного проекту відібрано 63 пілотних навчальних закладів, де протягом вересня-листопада 2011 року передбачається введення інтерактивних технологій для учнів 7-х, в наступному - 8-х класів", - зазначила Пустова.

Нагадаємо, у квітні міністр освіти та науки Дмитро Табачник повідомив про підготовку єдиного електронного підручника. Він стане універсальною збіркою, яка міститиме усі необхідні підручники: з української мови, фізики та інших предметів, причому не тільки для того класу, у якому зараз навчається дитина, а для всього шкільного курсу.

Читайте також:

Понад тисячу шкіл закрили в Україні за 5 років

Українські школярі вчитимуться за єдиним електронним підручником

У Міносвіти заперечили урізання української мови в молодших класах

В українських школах скасують другі зміни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: