З жовтня в Україні подорожчають авіаквитки

Пропонується збільшити плату за обслуговування на маршруті на 22,3% - до 45,56 євро на 50 метричних тонн злітної маси і ортодроміческое відстань 100 км.

Мінтрансзв'язку виступило з ініціативою збільшити плату за послуги аеронавігації в повітряному просторі України з 1 жовтня 2010 року.

Згідно з підготовленим відомством проекту наказу, пропонується збільшити плату за обслуговування на маршруті на 22,3% - до 45,56 євро на 50 метричних тонн злітної маси і ортодроміческое відстань 100 км.

Проект документу також передбачає підвищення ставки за обслуговування на підході та в районі аеродрому на 28,6% - до 7,56 євро на 50 метричних тонн злітної маси і ортодромічна відстань 100 км.

Авіакомпанія "Візз Ейр Україна" виступає проти підвищення вартості аеронавігаційних послуг, запропонованої Міністерством транспорту і зв'язку.

"Будь-яке підвищення негативно відіб'ється на українській авіаційній галузі, яка нині й так страждає від безлічі дірок. Ми - проти цього і закликаємо авіаційні влади здійснити ретельний внутрішній аудит та комплексну оцінку, щоб визначити сфери для поліпшення. Це досить-таки слабкий аргумент, що будь-яке поліпшення може відбуватися тільки шляхом підвищення вартості послуг. Наші пасажири навряд чи охоче погодяться з поясненням, що тільки тому, що "Украероруху" (Державному підприємству з обслуговування повітряного руху) потрібні додаткові кошти, ми змушені підвищити вартість авіаперельотів. Це, безумовно, не вихід ", - повідомила член ради директорів" Візз Ейр Україна "Наталія Казмер.

На її думку, "Украероруху" необхідно суттєво підвищити рівень аеронавігаційних послуг, однак робити це потрібно за рахунок "збільшення ефективності і поліпшення управління процесами і потоками операцій".

Хоча Мінтрансзв'язку вказувало, що підвищення вартості аеронавігації не відіб'ється на вартості квитків, оскільки аеронавігаційна складова в собівартості перевезень зросте на 0,3% - до 1,1%.

Читайте також:

Авіаперевізники скасували чартерні рейси з Туреччини, замовлені Karya Tour після 16 липня

Аеропорт в Жулянах віддадуть в приватні руки на 49 років

Євросоюз скликає екстрену нараду через колапс авіаперевезень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: