За 100 тисяч доларів світові телеканали показали ролик про Україну (відео)

На провідних телеканалах світу та в Інтернеті транслюють ролик у рамках кампанії під гаслом "Україна = відкритість". Таким чином МЗС хоче зробити нашу країну популярнішою.

МЗС України і CNN презентували інформаційно-пізнавальну кампанію України. Відтепер в Інтернеті та на CNN, BBC, інших міжнародних телеканалах проходить кампанія під гаслом "Україна = відкритість". Нагадаємо, що покращення іміджу країни за кордоном буде коштувати 100 тисяч доларів із державного бюджету.

Кліп знайомить іноземців з традиціями, історією, інвестиційними можливостями та економічним потенціалом Україна.

За словами креативного директора проекту Юрія Сака, проведені в столицях ЄС рік тому соціологічні опитування показали: понад 60 відсотків звичайних європейців не знають про Україну. Але й та меншість, яка про Україну чула, дізналося про її існування з повідомлень у ЗМІ.

Тому завданням команди, яка розробляла бренд, було - відкрити Україну світові, пояснює Юрій Сак. "Ця країна відкрита для реформ. Україна відкрита для позитивних змін, інвестицій, туризму. Україна відрита для міжнародного співробітництва в різних глобальних процесах і сферах", - говорить він.

Відзначимо, що над образами, символами, текстами працювали майже 40 фахівців - дизайнерів, фотографів, телеоператорів, журналістів, фахівців з громадських зв'язків. Більшість з них - іноземці, які, як і користувачі їхнього продукту, відкривали для себе Україну.

Читайте також:

За 100 тисяч доларів для України розробили символи – Спритка та Гарнюню

Україна витратить 9 мільйонів гривень для самореклами за кордоном

Іноземні путівники застерігають туристів від подорожей Україною

ВідеоCNN і BBC почали крутити новий ролик про Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: