Загроза екологічної катастрофи: за 25 років Україна почне імпортувати питну воду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це станеться тому, що українці не економлять воду.

Учені вважають, що лише за 25 років в Україні будуть степи замість лісів на Півночі, обмілілий Дніпро та імпорт питної води. Спеціально до Дня водних ресурсів масштаби катастрофи дослідила кореспондент Людмила Бадалян для “ТСН.19:30”.

Більш як 800 селищ за останні роки зосталися без власних водних джерел, а із мапи зникають дрібні річки. Усе це - через тотальну не економію води.

Як виявилося, щодва тижні українці виливають усі 23 Шацьких озера. А за рік населення осушує три найбільші водосховища країни: Київське, Канівське й Дніпровське.

Науковці вважають, що такими темпами за 35 років ми зіллємо в каналізацію Азовське море. Учені розрахували, що до 2050 року Україна почне імпортувати питну воду. Тому вже сьогодні потрібно починати економити на побутовому рівні. Наприклад, вимикати кран, поки чистите зуби.

Кореспондент ТСН Людмила Балдаян.

ВідеоУкраїнці можуть залишитись без питної води через ціну на газ

На водоканалах закінчуються запаси хлору, яким знезаражують воду. Вже три тижні єдине підприємство, що виробляє рідкий хлор - "ДніпроАзот" зупинив виробництво речовини через зависоку ціну на газ. Сьогодні робітники приїхали у столицю і вимагали під Кабміном знизити вартість газу для підприємства та відновити виробництво важливих хімічних речовин.

Українці можуть залишитись без питної води через ціну на газ

Залиште свій коментар

Вибір редакції