За 3 місяці ДАІ Києва виписала штрафів на 59 млн

"Фотографи" з ДАІ на київських трасах зустрічаються майже на кожному кілометрі. Однак це приносить позитивний результат. І гроші.

Міліція затято заробляє гроші. Для держави. Перевірено – у Києві та на в'їздах до столиці ледь не на кожному кілометрі – патруль.

ДАІшники діють і відкрито, з радарами та жезлом у руках, і здійснюють приховане спостереження на узбіччях в машинах із звичайними номерами. Щоправда, згідно з наказом МВС – таємний контроль має проводитися лише у потоці руху машин.

У поштових скриньках багатьох водіїв часто з’являється кореспонденція від ДАІ. "Листи щастя" – так прозвали у народі ці повідомлення зі значною сумою штрафу.

Кияни "листи щастя" здебільшого отримують за перевищення швидкості. Інколи лист - несподіванка, адже патрульних машин дорогою водій не зустрічав.

Виявляється, ДАІшники опанували непритаманну їм професію фотографа і тепер влаштовують засідки у прихованих місцях і на авто без синіх міліцейських номерів.

Цікаво, що за Адміністративним кодексом, знімати порушення ДАЇшники можуть навіть на власний мобільний телефон. Таких ТСН не помітив, але патрулів у столиці значно побільшало. На десяти кілометрах нарахували дев’ять груп.

Від нового року лише столичні інспектори виписали штрафів на 59 мільйонів гривень. Половина цих коштів іде до державного бюджету, решта - до місцевого. Вже на місцях розподіляють – кому і скільки дати.

Слід зазначити, що підвищення штрафів таки дає позитивний результат. Лише у Києві смертність на дорогах зменшилася втричі. Раніше в столиці щодня фіксували до чотирьохсот порушень, тепер – вдвічі менше.

Читайте також:

Водія, який збив двох даішників та евакуатор, посадили на 10 років

Водій автобуса протяг вагітну дівчину п'ять метрів по асфальту

Прокуратура гальмує справу по ДТП, яке вчинив міліціонер

Автомобільний рух у Москві паралізовано

ВідеоДАІ в бузині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: