За 4 дні Керч очистять від мазуту

Узбережжя Керченської протоки планується очистити від мазуту за чотири дні.

Очищення узбережжя від мазуту в районі Керченської протоки в Краснодарському краю, де 11 листопада відбулася серія корабельних аварій і в море вилилося близько двох тисяч тонн мазуту, планується завершити за чотири дні, повідомила у п'ятницю прес-служба Мінтрансу РФ.

"В даний час у роботах з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації задіяно більше тисячі чоловік і 120 одиниць техніки. Планується, що роботи з очищення прибережної смуги та водної поверхні коло берегової лінії в районі коси Тузла закінчаться протягом двох діб, у районі коси Чушка - протягом трьох-чотирьох діб," – ідеться в прес-релізі.

Шторм 11 листопада став причиною безпрецедентних подій в Азовському та Чорному морях: за один день затонуло чотири судна, шість сіли на мілину, два танкери одержали ушкодження. З танкера "Волгонефть-139", що переломився навпіл, у море вилилося близько двох тисяч тонн мазуту.

У Керченській протоці 13 листопада було відмічено 50-кратне перевищення гранично допустимої концентрації нафтопродуктів у воді, відбулася масова загибель птаха й риби.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: