За 5 років в Україні армія чиновників збільшилася на 40 тисяч

Попри численні запевнення високопосадовців про необхідність скорочення бюрократичного апарату, він невпинно росте.

Число державних службовців в Україні на початок 2009 року складало понад 290,7 тисяч осіб, що на 5% (на 14 тисяч осіб) більше, аніж на початку попереднього року і на 16% (майже на 40 тисяч осіб) більше, ніж їх було за станом на 1 січня 2004 року.

Про це повідомив заступник начальника головного управління державної служби України Володимир Буяльський на брифінгу в Києві у вівторок, 30 червня.

При цьому за його словами, за 2004 рік кількість держслужбовців в країні виросла майже на 6 тисяч чоловік, за 2005 рік – збільшилося на 8 тисяч чоловік, за 2006 рік – додалося ще 11 тисяч.

"У деякій мірі це пояснюється збільшенням чисельності органів державної влади, цьому також сприяло віднесення до категорії держслужбовців працівників, які раніше не належали до неї", - пояснив причини збільшення чиновник.

Буяльський повідомив, що в спільній кількості держслужбовців на початку року 25,% складали керівники і 74,5% - фахівці. При цьому серед керівництва більшість складали чоловіки, а серед їх підлеглих - жінки.

Читайте також:

Україна знову стала найкорумпованішою з нових незалежних держав

Найбільше хабарників живе у Києві та Львові

В Україні створюють єдину базу хабарників

Більшість українців вважають, що за корупцію відповідає Ющенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: