За борги через платні вікторини і секс по телефону зв'язку не позбавлятимуть

Борги ніхто не відміняв, якщо ви наговорили на платних лініях велику суму, - борг за вами. Але телефон вам ніхто не відключить.

Відтепер за секс, вікторини та віщування по міському телефону - боржників не відмикатимуть, якщо в них є заборгованість за такі розваги, а чекатимуть проплати.

Щоправда, самих боргів це не знімає. Платити все одно доведеться, просто при цьому відмикати від телефонної мережі не будуть.

Тепер у Національній комісії з питань регулювання зв'язку заборонили відмикати телефони за інші борги, крім, власне, звичайних телефонних розмов - не залежно - є борги за платні номери чи ні.

Оператор не має права припиняти надання загальнодоступних телекомунікаційних послуг у випадку, коли абонент має заборгованість виключно за послуги третіх осіб.

Але діяти це правило почне приблизно за місяць. Та й самої проблеми зі спірними ситуаціями за спеціальні дзвінки не вирішує.

Із мобільними операторами - складніше. Заборона відмикати абонентів за борги на спеціальні платні номери тут не діє, принаймні поки що. Проблема в тому, що більшість абонентів – не контрактні, а мають картки і знайти їх важко. Тож гроші зніматимуть із рахунків одразу. А загалом вихід із проблеми один із найбільших мобільних операторів бачить у виконанні іншого правила НКРЗ – інформувати абонента про вартість послуги.

Це правило у процесі впровадження. За якимись телефонами вже можна почути попередженням, за іншими - ще ні.

У НКРЗ обіцяють моніторнити наявність такого попередження і карати за порушення.

А поки нові правила запрацюють, скаржитися радять безпосередньо в Національну комісію з регулювання зв'язку.

Детальніше про ваші права та про гіркий досвід ти, хто вже встиг заборгувати, - у відео ТСН.

Читайте також:

Гурт Nikita влаштував секс по телефону

Секс по телефону в обличчях! (фото)

По телефону – не тільки секс (відео)

Смерть через мобільний телефон

ВідеоТелефон не відключатимуть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: