За час шостої сесії Рада ухвалила 135 законів

Володимир Литвин відзвітував про роботу Ради: усього за сесію ухвалено рішення щодо 1 038 законопроектів, у тому числі прийняті в цілому 135 законів.

Верховна рада в період 6-ї сесії, яка тривала з 2 лютого до 10 липня, прийняла в цілому 135 законів.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Ради з посиланням на голову парламенту Володимира Литвина.

Зі слів спікера, порядком денним 6-ї сесії передбачалося підготувати та внести на розгляд 1 473 питання, крім цього, 83 законопроекти внесені додатково.

Фактично за 51 день пленарної роботи (відбулось 72 ранкових та вечірніх пленарних засідань) обговорено із прийняттям відповідних рішень 771 питання.

Крім того, проведено 3 парламентські слухання з реформування законодавства про місцеві вибори, впровадження 12-річної загальної середньої освіти та з питань бюджетної політики на 2011 рік, а також 25 лютого урочисте засідання, присвячене прийняттю присяги новообраним президентом.

За участю новосформованої коаліції призначений новий склад Кабінету міністрів; прийняті держбюджет і держпрограма економічного та соціального розвитку на 2010; засади внутрішньої та зовнішньої політики; закони про здійснення держзакупівель і про судоустрій і статус суддів; про вибори депутатів Верховної ради Криму, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів; нова редакція Бюджетного кодексу та ціла низка інших законів.

Серед 23 законопроектів, визначених президентом як невідкладні, 11 прийняті в цілому як закони України, 4 прийняті за основу та направлені для підготовки до другого читання.

Усього за сесію ухвалено рішення щодо 1 038 законопроектів, у тому числі прийняті в цілому 135 законів, 86 проектів - у першому читанні, 817 - спрямовані на доопрацювання, відхилені та зняті з розгляду, з них 365 - відповідно до процедури відкликання.

Крім того, за результатами ухвалених рішень оформлено 504 постанови організаційно-установчого та процедурного характеру.

Серед поданих президентом розглянуто 28 законопроектів, Кабінетом міністрів - 307, депутатами - 703. Тематично переважали питання економічної політики (272 проекти), галузевого розвитку (265) і правової проблематики (253). Серед прийнятих законів на кінець сесії підписано та уведені в дію 73, з них 6 - з питань ратифікації міжнародних договорів і угод, 57 - про внесення змін до актів чинного законодавства.

У новій або оновленій редакції уведено в дію 8 законів.

56 прийнятих законів готуються або спрямовані на підпис президентові, 6 законів повернуті президентом для повторного розгляду. На кінець сесії на доопрацюванні в комітетах Ради перебувають 1 269 законопроектів, з яких 133 готуються до другого або наступного читань.

Литвин також повідомив, що 16 липня в сесійній залі парламенту пройде урочисте засідання з нагоди 20-ої річниці прийняття Декларації про державний суверенітет, на яке запрошені депутати попередніх скликань.

10 червня Рада шостого скликання закрила свою 6-у сесію. Рада відкриє свою чергову 7-у сесію 7 вересня.

Читайте також:

Рада ухвалила нові правила місцевих виборів

Депутати пішли на літні канікули

Рада відклала закон про референдум на осінь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: