Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За час воєнного стану українське військо отримало рекордну кількість нового озброєння – Полторак

За час воєнного стану українське військо отримало рекордну кількість нового озброєння – Полторак

Тоді ж були проведені навчання резервістів, кризове планування та уточнено мобілізаційний план ЗСУ.

За час дії воєнного стану до війська України поставили близько 300 одиниць нового озброєння.

Про це в інтерв'ю урядовому кур'єру повідомив міністр оборони України Степан Полторак.

"За цей місяць вдалося поставити у війська рекордну кількість нового озброєння – близько 300 одиниць", – розповів Полторак.

Він нагадав, що під час дії воєнного стану було проведено навчання резервістів, проведено кризове планування та уточнено мобілізаційний план ЗСУ. "Величезну роботу проведено в контексті тренувань органів військового управління та зборової підготовки з десятками тисяч резервістів першої й другої черг, бригад територіальної оборони", – зазначив міністр.

За його словами за результатами кризового планування розроблено відповідні документи застосування Збройних сил, інших складових сектору оборони. Також уточнено мобілізаційний план ЗСУ, визначено органи військового управління, які набули статусу військового командування.

"На окремих напрямках передислоковано угруповання військ для швидкого реагування на загрози. Введено додаткові сили і засоби ППО", – повідомив Полторак.

Раніше глава держави Петро Порошенко підбив підсумки воєнного стану в Україні. За словами президента України Петра Порошенка, як і було обіцяно, воєнний стан не вплинув на повсякденне життя українців та не призвів до обмеження прав і свобод. Також він не справив жодного негативного впливу на економіку.

Відео Україна завершила режим воєнного стану новими санкціями проти Росії

Про це під час засідання РНБО повідомив президент. До санкційного списку включать російських урядників, які підтримали вибори на тимчасово окупованих територіях та агресію проти наших моряків у Чорному морі та підприємства, які виготовляють озброєння для російської армії. Які ще рішення ухвалили – далі у сюжеті. 

Україна завершила режим воєнного стану новими санкціями проти Росії

Нагадаємо, що від 26 листопада цього року строком на 30 днів на території десяти областей України діяв режим воєнного стану. Причиною такого рішення стала збройна провокація Росії в Керченській протоці, коли військові РФ атакували два катери і один буксир ВМС України. Така поведінка Кремля викликала гостру критику з боку країн Великої сімки. Наразі в московському СІЗО "Лефортово" утримуються 24 військових. Їх звинувачують у порушенні кордонів Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції