За чий рахунок охороняли Зеленського в Омані. В ОП переконують, що поїздка була приватною

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Візит не мав би оплачуватися з бюджету.

В Офісі президента України офіційно заявили, що візит Володимира Зеленського до Оману у січні був приватним.

Про це повідомили в ОП на запит нардепа Володимира Ар'єва. Відповідь він 13 лютого оприлюднив у Facebook.

У тексті відповіді наголосили, що поїздка не мала офіційного статусу.

"Поїздка президента України до Султанату Оман не була офіційним візитом, не мала офіційного статусу, здійснювалася з приватною метою та за власні кошти", - йдеться у документі.

У Зеленського додали, що президент оприлюднить вартість поїздки в декларації, мовляв, "приватна подорож передбачає особисті витрати на неї, а вся інша запитувана інформація буде оприлюднена в декларації президента України".

Брехня викривається! Тепер офіційно: візит Зеленського до Оману не мав жодного статусу і був ПРИВАТНИМ. ‼️ Отже, всі...

Опубліковано Volodymyr Ariev Четвер, 13 лютого 2020 р.

Нагадаємо, 5 січня Зеленського помітили в одному з готелів Оману, куди він вирушив після новорічного відпочинку в Карпатах. В Офісі президента повідомили, що цей неанонсований візит є офіційним, а у самого Зеленського запланована низка зустрічей на високому рівні. Зокрема, того ж дня в ОП повідомили про зустріч українського президента із міністром закордонних справ Султанату Оман Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою.

Пізніше, нардеп від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко прилюднив документ про витрати з держбюджету на охорону Зеленського в Омані. Виявилося, що охорона глави держави коштувала майже 75 тисяч гривень.

Відео Володимир Зеленський власним коштом вирушив до Оману із родиною – Офіс президента

Власним коштом, рейсовим літаком і з офіційною метою - так в Офісі президента України відреагували на повідомлення в пресі про відпочинок Володимира Зеленського із родиною в Омані. І додали, що за кілька днів він матиме там офіційні зустрічі. На них, обговорить торговельно-економічну співпрацю двох країн, зміцнення дипломатичних відносин та залучення інвестицій в Україну. Водночас, в Офісі президента не поточнили, чому той сам сплатив за поїздку.  

Володимир Зеленський власним коштом вирушив до Оману із родиною – Офіс президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції