За добу з Єгипту повернули понад 7 тисяч українців. Ще тисячі досі там залишаються

Дата публікації
Перегляди
1591
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За добу з Єгипту повернули понад 7 тисяч українців. Ще тисячі досі там залишаються

Фото: Associated Press

СИтуація з коронавірусом ускладнила повернення українців з відпочинку.

Протягом 17 березня Україна повернула з Єгипту понад 7 тисяч своїх громадян після закриття авіасполучення через новий коронавірус.

Про це повідомляє пресслужба МЗС України.

За сьогодні вже понад 7 тисяч громадян України повернулися додому: станом на 17:00 6 112 українських туристів вилетіли з Шарм-ель-Шейха і 972 - з Хургади.

Своєю чергою, в уряді запевняюь, що усі туроператори виконують взяті на себе зобов’язання. 

"Очікується, що туристи, які опинилися в деяких готелях під карантином, повернуться до України протягом наступних трьох днів. Консул України перебуває в Шарм ель-Шейху та підтримує постійний зв’язок з представництвами туроператорів та нашими громадянами", - йдеться в повідомлені Кабміну.

Зазначимо  уряд підтримав рішення заборонити регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні; перевезення більше 10 пасажирів одночасно у трамваях, тролейбусах і автобусах, маршрутному таксі.

Від 17 березня заборонено закладам культури, ТРЦ, ресторанам та іншим закладам харчування, розваг і послуг приймати відвідувачів, а починаючи від 18 березня - перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього та міжнародного сполучення до прийняття окремого рішення.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1591
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація