За два дні Литвин збільшив суму збитків Ради від яєць та шашок в 10 разів

Оцінка спікером Ради збитків, завданих під час безпорядків в сесійній залі 27 квітня, за два дні виросла зі 100 тисяч гривень до 1 мільйона.

Розмір збитків, котрих зазнали приміщення парламенту під час подій 27 квітня, склав більш ніж 1 млн грн, заявив спікер Володимир Литвин. Хоча ще 5 травня він заявив, що збитки становлять 100 тис. гривень.

Апарат Верховної ради надав документ, згідно з яким розмір збитків, котрих зазнали приміщення парламенту під час подій 27 квітня, склав більш ніж 1 млн гривень.

За словами спікера, зокрема, на відновлення технічного обладнання сесійної зали потрібно біля 98 тис. грн., а на відновлення підлоги, покриття та меблів - 912 тис. грн.

Ближчим часом, сказав Литвин, він має намір звернутися до лідерів парламентських фракцій, представники яких брали безпосередню участь у подіях в парламенті 27 квітня, з пропозицією відшкодувати збитки, котрих зазнала Рада. При цьому керівник парламенту наголосив, що збитки буде компенсовано "не за рахунок держави".

27 квітня у ВР під час розгляду питання про ратифікацію угоди про продовження терміну перебування ЧФ РФ на території України в сесійній залі парламенту сталися зіткнення між народними депутатами, а також були застосовані димові шашки, в президію, де знаходився спікер Литвин, кидали яйця.

Читайте також: 

Ратифікація угоди по ЧФ Росії обійдеться Україні в 100 тис. гривень 

Світовий конгрес українців закликав оскаржити угоду про флот в КСУ

У ПР визнали фальсифікації при голосуванні за угоду по ЧФ РФ

ВідеоГолосування у ВР за угоду по ЧФ РФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: