За два місяці Черновецький облітав Ізраїль, Швейцарію та Францію

Про це свідчать графіки реєстрації київського мера та його помічника Олеся Довгого в аеропорту "Бориспіль".

В березні та квітні цього року мер Києва Леонід Черновецький п'ять разів залишав Україну, вилітаючи в Ізраїль, Францію і Швейцарію. Загалом мер провів у роз'їздах 42 дні.

Про це стало відомо з графіку реєстрації київського мера в аеропорту "Бориспіль".

Як повідомлялося раніше, в лютому цього року, київський міський голова Леонід Черновецький під час своєї відпустки перебував в Ізраїлі і відпочивав на Мертвому морі.

У травні цього року ЗМІ з посиланням на радника мера Києва Леоніда Черновецького Марту Гримську повідомили, що київський міський голова проводив свою відпустку в Криму.

За словами Гримської, частину своєї відпустки Черновецький провів в заміському будинку в Конча-Заспі. В кінці квітня мер Києва відвідав своїх родичів в Харкові, а звідти попрямував до Криму, щоб продовжити лікування запалення легенів.

Гримська тоді також повідомила, що під час відпочинку Черновецький писав нову книгу про життя.

Офіційно і за узгодженням з президентом, за інформацією на сайті КГГА, Леонід Черновецький оформляв щорічну відпустку тільки раз - з 19 лютого по 21 березня цього року. Потім перервав її 10 березня.

Офіційної інформації про всі інші поїздки немає.

Олесь Довгий супроводжував Леоніда Черновецького в поїздках до Ізраїлю і Швейцарії, а також кілька разів відвідував мера в Швейцарії.

Нагадаємо, що мер Києва Леонід Черновецький в лютому цього року пішов в щорічну відпустку з 19 лютого 21 березня.

23 лютого ЗМІ повідомили, що Черновецький перебуває в Ізраїлі і відпочиває на Мертвому морі, в одному з елітних готелів. У прес-службі КГГА запевнили, що Черновецький перебуває на лікуванні в закордонній клініці, оскільки лікарі встановили йому попередній діагноз - запалення легенів.

5 березня мер давав прес-конференцію у своєму заміському будинку, мало не лежачи в ліжку. Поруч з ним чергував лікар, під будинком стояла машина "Бориса".

10 березня мер призупинив відпустку у "зв'язку з робочою необхідністю", але помітили його лише на концерті "Вечірнього кварталу".

13 березня ВСК Верховної Ради з розслідування діяльності КМДА призначила мерові психіатричну експертизу. У той же день мер попросив президента відсторонити його від виконання обов'язків глави КГГА на 10 днів. Президент погодився і відсторонив на 15 днів.

А 14 березня мер і Олесь Довгий вилетіли з Борисполя у Ніццу. Звідти повернулися 16 березня.

18 березня мер на стадіоні "Динамо" намагався переконати всіх, що він абсолютно здоровий. Для цього Черновецький і побігав, і попідтягувався, і плавав.

21 березня Черновецький з Довгим злітали в Швейцарію на два дні. Однак 24 березня мер повернувся, щоб презентувати свою нову книгу "Як стати мільйонером?".

26 березня мер заявив, що збирається підлікуватися, і для цього планує знову відвідати Ізраїль. Наступного дня Голубченко повідомив, що Черновецький пішов у відпустку до 6 квітня.

27 березня Черновецкий вилітає в Ейлат, де відпочиває у п'ятизірковому готелі Herods Palace.

2 квітня мер повертається у Київ, але на роботу не виходить. Як повідомляє пре-служба "у зв'язку з необхідністю продовжити курс лікування".

На публіці Черновецький з'явився лише 9 травня, загорілий і з новими ідеями. На сесії Київради, під час свого звіту, заявив, що постійно працював.

Згодом радник мера Марта Гримська сказала, що Черновецкий провів свою відпустку у Криму, де писав нову книгу про бандитські розборки.

Олесь Довгий, який постійно ухилявся від коментарів щодо відпустки шефа, як виявилося, не тільки знав, де мер, але й особисто "доставляв" його в Ізраїль і Швейцарію і назад. І кілька разів відвідував мера у Швейцарії. Про це свідчать графіки реєстрації Довгого в аеропорту "Бориспіль".

Читайте також:

Рада захистила Черновецького від звільнення

Черновецького визнали небезпечним. Київ на шляху до катастрофи

Майже всі кияни не довіряють Черновецькому

Кожен п'ятий серед найвпливовіших киян - родич Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: