За два роки українці понад 30 мільйонів разів скористалися "безвізом"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перевагами "безвізу" скористалися понад 2 мільйони українських громадян.

Протягом майже двох років від ухвалення рішення про скасування віз для короткострокових поїздок українцям до країн Євросоюзу, спрощеними правилами перетину кордону скористалися 33 мільйони разів.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє представництво України при ЄС.

У дипустанові нагадали, що пишаються досягненнями та тим, що українці мають змогу, завдяки безвізовому режиму, відвідувати 30 країн ЄС та Шенгенської зони.

"Безвіз" успішно працює. Громадяни України здійснили більше 33 мільйонів поїздок до країн ЄС і Шенгенської зони. У тому числі, перевагами "безвізу" скористалися більше 2 мільйонів українських громадян. Це феноменальні цифри. Головне, що з кожною поїздкою українські громадяни везуть додому нові знання і контакти, які допомагають державі робити процеси євроінтеграції незворотними", - йдеться в повідомленні.

#ЦейДень 11 травня 2017 року Рада Європейського Союзу ухвалила рішення про скасування віз для короткострокових поїздок...

Опубліковано Mission of Ukraine to the EU Субота, 11 травня 2019 р.

Нагадаємо, 11 червня 2017 року громадяни України з біометричними паспортами отримали право на безвізові поїздки до країн Європейського Союзу, окрім Великої Британії та Ірландії. Водночас з цим документом вони можуть потрапити до Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії, які входять до Шенгенської зони, але не є членами ЄС.

ВідеоЄвросоюз не бачить причин скасовувати безвізовий режим для громадян України

Про це заявив голова представництва ЄС в нашій державі Хюґ Мінгареллі. Він додав - Україна має дотримуватися зобов'язань, взятих на себе в рамках Угоди про асоціацію з Євросоюзом, яка і передбачала скасування віз для наших громадян. Мінґареллі також наголосив, що Київ має продовжити співпрацю з МВФ для забезпечення макро-фінансової стабільності, забезпечити верховенство права та незалежність роботи антикорупційних органів.  

Євросоюз не бачить причин скасовувати безвізовий режим для громадян України

Залиште свій коментар

Вибір редакції