За два тижні в Києві та області сталося близько 600 пожеж

Дата публікації
Перегляди
1658
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За два тижні в Києві та області сталося близько 600 пожеж

Фото: ДП "ЦОТІЗ"

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Київський мер Віталій Кличко повідомив, що протягом останніх двох тижнів у Києві та столичному регіоні сталося майже 600 пожеж. Про це він заявив під час онлайн-брифінгу.

Він сказав, що по області створили робочу групу для запобігання пожежам та подолання їх наслідків.

"Столиця разом з Київською областю створили робочу групу для запобігання пожежам та подолання їх наслідків. Тільки за останні два тижні у Києві та регіоні сталося майже 600 пожеж. Також масштабна пожежа минулого тижня сталась у Житомирській області. Палало і в Чорнобильській зоні. І ви пам’ятаєте, як Київ задихався від гару в повітрі. Та й сьогодні повітря – не ідеальне. Тому ми з фахівцями області плануємо спільно запобігати та долати наслідки пожеж", – підкреслив Кличко.

Йдеться про посилення відповідальності за спалення сміття і трав’яного настилу, про впровадження стаціонарної системи моніторингу повітря в Києві та області, взаємодію міських і обласних служб у підготовці спецтехніки, витратних матеріалів для подолання пожеж.

Напередодні повідомлялося про пожежу і значне задимлення на Київщині. Неподалік Бородянки палали щонайменше два гектари сухої трави.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1658
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація