За два тижні в Україні накрали цукру на 10 мільйонів гривень

Луценко ловить розкрадачів цукру в Україні. Лише за два тижні знайдено цукру вагою 3 тонни.

Департаментом служби боротьби з економічною злочинністю МВС України за останні 2 тижні виявлено розкрадання бюджетних коштів у сумі 10 млн грн, виділених Аграрному фонду Міністерства агропромислового комплексу України для стабілізації цін на цукор.

Про це заявив міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко вчора в інтерв’ю журналістам у Вінниці.

"В ході лише двох тижнів перевірки МВС виявлено численні факти порушення законодавства, зокрема, розкрадання бюджетних коштів на 10 млн. грн., виділених Аграрному фонду МінАПК для врегулювання цін на цукор", – сказав Луценко.

Зокрема, Луценко поінформував, що в результаті перевірки встановлено, що посадові особи приватного підприємства "Овас-Цукор", яке знаходиться в селі Бабин Гощанського району Рівненської області у змові з посадовцями Рівненської облдержадміністрації з березня по квітень цього року реалізували без дозволу уряду цукор, що є об’єктом державного цінового регулювання у кількості 3 тис. тонн, який зберігався на підприємстві. Цей цукор, як зазначив міністр, було реалізовано через мережу фіктивних фірм для підприємств, що забезпечують харчування військовослужбовців Міністерства оборони за ціною 8 грн за кг.

В результаті цієї оборудки зазначене підприємство отримувало безпроцентний кредит у вигляді обігових готівкових коштів.

У подальшому посадовцями планувалося відтягувати перевірки об’єктів застави шляхом складання підробних актів, а фактичну наявність товару планували поповнити з нового врожаю.

Як зазначив Луценко, з метою приховування факту нестачі цукру було змінено директора Рівненського відділення Аграрного фонду, який лише фіксував недопуск до проведення перевірок протягом 3-х місяців.

Наразі стосовно вище згаданих посадовців порушено кримінальну справу за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великому розмірі) Кримінального кодексу України.

В контексті сказаного, міністр зазначив, що наразі МВС перевіряє всі підприємства, які працюють у цукровій галузі, в тому числі "сумнівні суб’єкти господарювання, яким цукор відпускався".

Читайте також:

У Києві порушено карну справу за розкрадання грошей Євро-2012

Викрито найбільшу банківську аферу за історію України

Чиновників Генпрокуратури звинуватили у розкраданні елітних земель під Києвом

СБУ викрила крадіжку коштів на атомній станції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: