За епідемію грипу ПР звільнить двох міністрів

"Регіонали" зареєстрували проект постанови про звільнення двох міністрів - охорони здоров’я та надзвичайних ситуацій.

Верховній раді пропонують звільнити міністра з питань надзвичайних ситуацій Володимира Шандру та міністра охорони здоров’я Василя Князевича через епідемію грипу в Україні.

Відповідний проект постанови про відповідальність за бездіяльність і недбалість щодо створення загрози життю та здоров’ю населення внаслідок поширення свинячого грипу в Україні зареєстрував у парламенті депутат від Партії регіонів Валерій Бондик.

Крім того, згідно з проектом постанови, міністерства та інші центральні органи виконавчої влади мають "вжити невідкладних заходів з ліквідації осередків високопатогенного грипу A/H1N1, запобігання його поширенню, недопущення завдання шкоди здоров’ю населення".

"Вжити невідкладних заходів щодо забезпечення жителів населених пунктів, у яких виявлено осередки високопатогенного грипу A/H1N1 продуктами харчування і медичною допомогою, ліками та вакциною", - йдеться у документі.

Також вони мають "щоденно інформувати засоби масової інформації про ситуацію з ліквідацією грипу A/H1N1 та про інші вживані оперативним штабом заходи", зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, раніше про бажання Партії регіонів звільнити міністра охорони здоров`я повідомив Віктор Янукович.

ПР також вимагає негайно завезти в Україну препарати і обладнання для боротьби з грипом; оголосити мораторій на всі масові заходи в країні; всім обласним управлінням охорони здоров’я відзвітувати, наскільки сьогодні Україна готова до антиепідеміологічних заходів.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я України оголосило про початок епідемії каліфорнійського грипу A/H1N1 в країні.

За останніми офіційними даними, від свинячого грипу в Україні померли чотири людини, в 11 осіб цей діагноз підтверджено, а ще тисяча хворих - під підозрою.

Кількість померлих та хворих від грипу та ГРЗІ в західних областях продовжує збільшуватися. За останніми данними, в Львівській області зареєстровано 14 смертей від грипу, в Івано-Франківській області - 6 летальних випадків.

Читайте також:

ПР вимагає відставки міністра охорони здоров’я через епідемію грипу

Кількість померлих від епідемії грипу на Львівщині збільшилася до 14 людей

МОЗ прогнозує багато смертей від епідемії грипу в Україні

Поради МОЗ: що робити, щоб не захворіти на свинячий грип

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: