За фактом смерті дітей в інтернаті порушено кримінальну справу

Прокуратура порушила кримінальну справу за фактом смерті трьох дітей та двох дорослих від невідомої інфекції в дитячому інтернаті в Ніжині.

Прокуратура Чернігівської області порушила кримінальну справу за фактом смерті дітей і дорослих у дитячому інтернаті для дітей з ураженням центральної нервової системи в Ніжині Чернігівської області.

За словами представника прокуратури Чернігівської області, кримінальну справу порушено за ч. 2 ст. 137 (неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей) і ч. 2 ст. 140 (неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником) Кримінального кодексу.

Нагадаємо, у Ніжинському дитячому інтернаті (Чернігівська область), де перебувають діти з ураженнями центральної нервової системи, 11 серпня було зареєстровано смерть п’ятьох дітей від невстановленої вірусної інфекції.

Усі померлі віком від 10 до 19 років. Крім того, на ранок 12 серпня в реанімації Ніжинської міської лікарні перебувають 4 дитини. За даними лікарів, стан хворих - тяжкий.

Усього в інтернаті перебувають 67 дітей з ураженням центральної нервової системи.

Читайте також:

Янукович відправив Герман до інтернату, в якому загадково померли діти

У ніжинському інтернаті через невідому інфекцію померли п'ятеро дітей

Дівчинка-інвалід померла через тортури в дитбудинку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: