Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За фактом загибелі 8 людей в Бердичеві поліція відкрила провадження

 Допомогу в організації похоронів повністю узяла на себе міська влада

Попередньо, члени однієї родини вчаділи у своїй квартирі. Серед них  двоє маленьких дітей. До поліції зателефонувала турбована жінка і повідомила, що цілий день не бачить сусідів. Поліцейські знайшли у помешканні вже бездиханні тіла матері, батька, двох  їхніх дітей - їм було 21 та 28  років,  двох  онуків - трирічного та зовсім немовля, дівчину сина та сусідку, яка зайшла в гості. Поліція вже призначила низку експертиз. Вже встановлено, в квартирі було пічне газове опалення. Імовірно воно було несправне, йдеться в ТСН.12.00.

Тіла усіх загиблих доправили до міського моргу Бердичева. Експерти поки встановлюють причини смерті і на камеру нічого говорити не хочуть.

Але за попередніми даними восьмеро людей вчаділи. Натепер відомо, що напередодні до будинку, де сталася трагедія, прибігла  стурбована  родичка.  Вона попитала у сусідів, чи не бачили вони когось із її родини. Сусіди їй розповіли, що з будинку давно ніхто не виходив. Сусіди зазирнули у вікно і побачили, що у кімнаті на ліжках лежать люди. Вони стукали, але їм ніхто не відчинив. Тому довелося вибити вікно, водночас  викликали поліцію і  швидку.

«Я один із  перших, хто сюди зайшов. Почали дзвонити у швидку. Лежали на ліжках. В першій кімнаті три людини – хлопець з дівчиною і маленька дитина.  І всі інші в іншій кімнаті», - розповідають очевидці.

Усі восьмеро людей були мертві. У квартирі було пічне газове опалення. Вочевидь, люди затопили піч і полягали спати.  Ймовірно, через забитий комин чадний газ пішов на квартиру і люди задихнулися.

«Горів газ,  груба гаряча була, вже газ вимкнули рятувальники, газівники поприбігали. Рятувальники прийшли, то ще дим йшов. Він не весь виходив», - додає сусідка.  

Нині слідчі з’ясовують усі обставини. Зокрема - коли востаннє  пічники проводили перевірку опалювального обладнання. Адже принаймні раз на рік ЖЕК має проводити огляд пічок та димоходів. У поліції відкрили кримінальне провадження за фактом масової  загибелі людей. Ховатимуть їх завтра.  Допомогу у  організації похоронів повністю узяла на себе міська влада Бердичева.

Залиште свій коментар

Вибір редакції