За формою черепа Януковича професор довела, що він - аристократ у четвертому поколінні

Професор архітектури Лариса Скорик переконана, що Віктор Янукович - людина з "блакитною кров'ю", а Юлія Тимошенко - плебейка.

Колишній член центрального проводу Народного Руху України, професор архітектури Лариса Скорик вважає, що Віктор Янукович на відміну від Юлії Тимошенко є аристократом. Зовнішні дані Тимошенко ж - указують на її плебейство.

Скорик також розповіла про те, які зовнішні дані свідчать про приналежність президента України Віктора Януковича до вищого стану.

"Луначарський не помилився: справжня інтелігентність проступає в четвертому поколінні. Хоча є така засуджувана наука - євгеніка. Я, як архітектор, за абрисом і поворотом голови, за формою рук можу досить багато зрозуміти про генеалогічне дерево. Так от, як би не намагалися говорити уїдливо щодо Януковича і возвеличувати Юлію Тимошенко, його будова, тектоніка, якщо на те пішло, свідчить про приналежність до вищого стану, а її зовнішні дані вказують на плебейство", - сказала Скорик.

"В принципі мені відомо дещо і без євгеніки про предків Віктора Януковича. Як вийшло, що його батько ще дитиною опинився в Донбасі? На шахтах в двадцяті-тридцяті роки рятувалося від неминучої загибелі багато народу зі всього Союзу - розкуркулені, білогвардійці, дворяни. Хлопчисько з білоруських Януків теж мав шанс тут загубитися і вціліти. Адже Януки - не просте село, а колишній маєток, назва взаємозв’язана з прізвищем землевласників, Януковичів. Ось таємниця сім’ї, народжена більшовицькими репресіями", - продовжила професор.

Також Скорик розповіла, що мати Віктора Януковича родом з Орловської губернії. А її рідня по чоловічій лінії - батько, дід, прадід - священики.

На запитання про те, як бути з "поетом Чеховим", "Анною Ахметовою", географічною плутаниною, Скорик відповіла: "Мені здається, низка казусів уже створила між Віктором Януковичем і освіченою аудиторією певний розрив. Він досконально володіє темами, якими займався як економіст, як керівник. І може не знати того, що знають люди, далекі від виробництва. Втім, я знайома з молодими панами, що отримали шестирічну гуманітарну, невіддільну від філософської освіту, які підозрюють в Спінозі старогрецького філософа і нічого не розуміють в імперативах Канта. Їх-то які тяготи долі мучили, залишаючи провали в освіті? Розумієте, прочитати книгу ніколи не пізно. А ось набути досвіду, необхідного для творення держави, і застосувати його здатен далеко не кожен теоретик".

Нагадаємо, що походження Віктора Януковича не раз ставало темою для різних чуток. Так грузинські ЗМІ нещодавно висунули версію, що Віктор Янукович є сином Едуарда Шеварнадзе. Правда, за словами екс-президента Грузії, це може викликати тільки сміх.

Читайте також:

На гербі Януковича кентавр стискає логотип "Мерседеса"

Шеварнадзе відмовився визнати Януковича своїм позашлюбним сином

У Януковича знайшовся брат у Росії

Народженого в Закарпатті хлопчика назвали Януковичем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: