За годину від Києва до Одеси. Рятувальники отримали перший в історії медичний літак

АН-26 модернізували та нашпигували австрійським обладнанням.

Українські рятувальники отримали летючу карету швидкої допомоги. Військовий літак АН-26 уже багато років служив у їхньому відомстві, але тепер машину модернізували і нашпигували австрійським обладнанням.

Як йдеться у сюжеті ТСН.19:30, АН-26 – легенда. Таким уже півстоліття у всьому світі користуються науковці, синоптики, пожежники. І от тепер українські рятувальники отримали повністю обладнаний медичний варіант.

Йому треба лише півкілометра смуги, щоб злетіти і від Києва, скажімо, до Одеси він долітає лише за одну годину. Тут є два місця для важкохворих з приладами реанімації та шість ліжок для тих, кому краще, також унікальна австрійська апаратура.

"Цей літак дозволяє активно впливати на життєздатність людини. Перевага – тільки швидкість і радіус дії. Радіус дії вертольота 250 кілометрів, а у даного літака 1100 кілометрів", - розповідає полковник Коробка.

Зазначимо, що окрім АН-26, у рятувальників є ще два медичних гелікоптери. А незабаром їм обіцяють передати і МІ-8. Поки що його показують лише як експонат.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко.

Медичний літак отримали українські рятувальники

АН-26 уже півстоліття у всьому світі користуються науковці, синоптики, пожежники. І от тепер українські рятувальники отримали повністю обладнаний медичний варіант. Йому треба лише півкілометра смуги, щоб злетіти і від Києва, скажімо, до Одеси він долітає лише за одну годину.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: