За годину від Києва до Одеси. Рятувальники отримали перший в історії медичний літак

АН-26 модернізували та нашпигували австрійським обладнанням.

Українські рятувальники отримали летючу карету швидкої допомоги. Військовий літак АН-26 уже багато років служив у їхньому відомстві, але тепер машину модернізували і нашпигували австрійським обладнанням.

Як йдеться у сюжеті ТСН.19:30, АН-26 – легенда. Таким уже півстоліття у всьому світі користуються науковці, синоптики, пожежники. І от тепер українські рятувальники отримали повністю обладнаний медичний варіант.

Йому треба лише півкілометра смуги, щоб злетіти і від Києва, скажімо, до Одеси він долітає лише за одну годину. Тут є два місця для важкохворих з приладами реанімації та шість ліжок для тих, кому краще, також унікальна австрійська апаратура.

"Цей літак дозволяє активно впливати на життєздатність людини. Перевага – тільки швидкість і радіус дії. Радіус дії вертольота 250 кілометрів, а у даного літака 1100 кілометрів", - розповідає полковник Коробка.

Зазначимо, що окрім АН-26, у рятувальників є ще два медичних гелікоптери. А незабаром їм обіцяють передати і МІ-8. Поки що його показують лише як експонат.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко.

ВідеоМедичний літак отримали українські рятувальники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: