За кермом не більше 4 годин

Водіїв змусять відпочивати і не дозволять без перерви керувати транспортним засобом більше чотирьох годин.

Урядовий комітет із питань розвитку галузей економіки на своєму засіданні підтримав проект закону “Про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці №153 про тривалість робочого часу і періоди відпочинку на дорожньому транспорті”, за якою жодному водію не дозволяється без перерви керувати транспортним засобом більше чотирьох годин.

За кермом не більше 4 годин
Водії не повинні працювати більше 48 годин на тиждень.
Про це повідомила прес-служба віце-прем`єр-міністра України, голови комітету Андрія Клюєва. Також, згідно із Конвенцією, максимальна загальна тривалість водіння, включаючи наднормову роботу, не повинна перевищувати 9 годин на день або 48 годин на тиждень. Кожен працюючий за наймом водій має право на перерву після безперервного періоду роботи тривалістю 5 годин.

На засіданні комітету також було підтримано й проект закону “Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Корея про торгове судноплавство і Протоколу щодо Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Корея про торгове судноплавство і відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України”. Ухвалення цього законопроекту сприятиме розвитку співпраці в галузі морського транспорту й туризму, налагодженню ділових зв`язків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: