Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За кілька кілометрів до Одеси на трасі з Києва утворився "мертвий" затор

За кілька кілометрів до Одеси на трасі з Києва утворився "мертвий" затор

Через ремонтні роботи на мосту через Хаджибейський лиман траса майже не рухається.

ТСН вирушила на море – журналісти вже традиційно демонструють, чи легко дістатись на курорт з різних міст України. Всі вони виїхали 26 червня від ранку і тільки журналіст з Києва не зміг побачити море до 16-ї години.

Затор на Одеській трасі

Загалом траса Київ-Одеса проїзна, і була загалом вільною більшу частину шляху, але через ремонтні роботи на Хаджибейському мості, що менше ніж в 10 км від Одеси, автівки майже не рухаються. Величезний затор розтягнувся на кілька кілометрів.

Відео ТСН перевірила, скільки триватиме подорож до моря у різні курортні місця України

Попри коронавірус, в Україні розпал курортного сезону. Основні пляжі вже заполонили відпочивальники. А надто через 3 потенційні вихідні з нагоди Дня Конституції - всі, хто має змогу, от-от роз`їдуться морськими курортами. Традиційно ТСН вирішила перевірити, наскільки хороша дорога і скільки часу триватиме подорож до моря в різних напрямках. Подробиці - у прямих включеннях.

ТСН перевірила, скільки триватиме подорож до моря у різні курортні місця України

Знімальна група продовжує свою подорож до Затоки, що під Одесою. А минулоріч журналісти витримали кілька тягнучок безпосередньо на самій трасі в місцях, де були ремонтні роботи, але зрештою дістались Затоки за 10 годин.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції