За кілька тижнів Україна підпише угоду про асоціацію з ЄС

Віктор Ющенко заявив, що продовжує курс України у Європу.

Президент Віктор Ющенко заявляє, що угоду про асоціацію з Європейським Союзом буде підписано через декілька тижнів. Про це він заявив в своєму виступі під будівлею Центральної виборчої комісії після того, як подав документи на реєстрацію кандидатом в президенти.

Ющенко вказав: "Коли мені кажуть, що європейський напрям, європейська політика - це не українське, забудьте про це, я хочу сказати: я веду країну додому, в Європу, туди, де ми завжди були. І коли ми говоримо про те, що через декілька тижнів буде підписано знакову угоду Україна-Європейський Союз, угоду про асоціацію, угоду, до якої ми йшли 4,5 роки - це одна з найбільших і найоб'ємніших угод, які будь-коли підписував Європейський Союз в такому форматі, оскільки в цю угоду уперше включено зону вільної торгівлі Україна-Європейський Союз".

Ющенко також нагадав, що всі країни третьої і четвертої хвилі приєднання до ЄС пройшли через підписання угоди про асоціацію.

Нагадаємо, напередодні екс-міністр закордонних справ, член делегації України на переговорах з ЄС Борис Тарасюк заявив, що підписати угоду про асоціацію з Європейським Союзом до кінця року і до президентських виборів неможливо. "Швидше усього, переговорний процес з цього питання буде завершено у другій половині 2010 року", - сказав він.

Читайте також:

Луценко: через Ющенка Україна стала притулком терористів

У рейтингу свободи слова Україна наздогнала Монголію й Сенегал

Україна зайняла 85 місце серед кращих країн для життя

ВідеоУкраїна підпише угоду про асоціацію з ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: