Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За "кіотські" кошти Нацполіції придбають ще понад півтисячі позашляховиків

Нові гібридні автомобілі мають унікальні технічні характеристики і поєднують в собі бензиновий та два електромотори.

За "кіотські" кошти Національній поліції придбають понад 650 нових гібридних позашляховиків.

Про це повідомили у прес-центрі Мінприроди.

"Мінприроди на доручення Кабміну успішно провело переговори з японськими компаніями щодо можливості спрямування 956 млн грн на придбання автомобілів з гібридною силовою установкою у розмірі 100% від всього залишку коштів. Це гроші, які надійшли від японських приватних компаній за договорами в межах Кіотського протоколу", – наголосив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

Він також подякував японській стороні за співпрацю й відзначив, що нові гібридні автомобілі мають унікальні технічні характеристики і поєднують в собі бензиновий та два електромотори (сучасна технологія електрокара i-MiEV).

Нагадаємо, 27 травня на позачерговому засіданні Кабінету міністрів України було ухвалено рішення про використання залишку отриманих від Японії "кіотських" коштів на закупівлю гібридних автомобілів для Нацполіції.

"651 автомобіль Mitsubishi Оutlander PHEV (Plug-in Hybrid Electric) із силовою гібридною установкою надійде до патрульної поліції, груп швидкого реагування, а також обласних та територіальних відділень поліції", – зазначив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Закупівля автомобілів відбуватиметься через систему ProZorro у рамках Договору делегування, укладеного між Мінприроди та МВС України.

"Наші поліцейські отримають найкращу комплектацію. Фактично це буде дебют цього авто в Україні. За рахунок низької витрати пального за рік можна зекономити близько 330 млн грн. За ці кошти можна придбати ще близько 250 таких авто", – додав міністр МВС.

Також частина "кіотських" коштів була використана для модернізації рухомого складу "Київського метрополітену" (близько 1,9 млрд грн) і для модернізації парку автомобілів Міністерства внутрішніх справ (понад 0,5 млрд грн).

Варто зазначити, що з 2013 року Японія надала для української поліції близько 1,6 тис. автомобілів Toyota Prius з гібридним двигуном.

Залиште свій коментар

Вибір редакції