За китайські 2 млрд. дол. навколо Київщини побудують велику кільцеву

Україна та Китай підписали угоду про залучення 2 млрд дол. кредиту на будівництво об'єктів інфраструктури Київської області.

Українська делегація підписала у понеділок, 18 квітня, з Експортно-імпортним Банком Китаю угоду про залучення кредиту на суму 2 млрд дол. для спорудження об'єктів інфраструктури Київської області.

Про це повідомили в прес-службі уряду.

"Підписана сьогодні, 18 квітня, в Пекіні угоду між Експортно-імпортним Банком Китаю і українською стороною дозволить розпочати вже у травні практичну фазу будівництва швидкісної залізничної гілки між Києвом і міжнародним аеропортом "Бориспіль", також для спорудження об'єктів інфраструктури Київської області було підписано угоду на суму 2 млрд дол. Ці об'єкти будуть створені в процесі підготовки до будівництва великої кільцевої дороги навколо Києва, а, отже, підписання угоди означає, що скоро почнеться спорудження цього довгоочікуваного об'єкту", - заявив Владислав Каськів, голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами в ході свого візиту в Китай.

"Вважаю за необхідне зазначити, що підписання цієї угоди є знаковою подією, оскільки відкриває Україні двері до фінансування інших Національних проектів, про що був підписаний Меморандум на загальну суму - 10 млрд дол. Ці кошти не вимагають обов'язкових державних гарантій", - підкреслив Каськів.

Як повідомлялося раніше, в рамках реалізації Національного проекту 5 квітня було зареєстровано державне підприємство "Дирекція з будівництва та управління національним проектом "Повітряний експрес" та іншими інфраструктурними об'єктами Київського регіону".

Як відомо, крім цього Україна домовилася з Китаєм про залучення кредиту в розмірі 372 млн доларів на будівництво залізниці між міжнародним аеропортом "Бориспіль" (Київська область) та Києвом.

Читайте також:

"Укравтодор" позичить півмільярда доларів у Світового банку

Українські дороги коштують найменше у Європі

Неподалік від володінь Януковича з'явиться траса Формули-1

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: