За комунальні борги не випускатимуть з України

Глава Харківської ОДА Михайло Добкін заявив, що керівники підприємств, де є борги за комунальні послуги, не мають права виїжджати за межі України.

Керівники підприємств, де є борги за комунальні послуги, не мають права виїжджати за межі України, упевнений губернатор Харківщини Михайло Добкін.

"Необхідно розробити систему в рамках чинного законодавства, при якій жоден керівник підприємства, де є борги по теплу, воді та електроенергії, не зможе отримати дозвіл на виїзд з країни. Так робиться в усьому цивілізованому світі: борги є - залишайся в країні і працюй над тим, як їх ліквідувати. Якщо підприємство має борги, то керівник не має права їхати за кордон", - заявив він.

"Це стосується госпрозрахункових підприємств, керівників підприємств, які фінансуються з держбюджету і місцевих бюджетів", - додав голова ОДА.

Він доручив розробити відповідні пропозиції своєму заступнику з організаційно-правових питань Василю Хомі.

Добкін нагадав також, що в Харківській області практикувалися аналогічні заходи щодо керівників підприємств, на яких є борги по зарплаті.

Нагадаємо нещодавно Верховній Раді було запропоновано змінити принцип тарифоутворення на послуги житлово-комунального господарства, - дозволити підприємствам закладати в тариф кошти на модернізацію і коригувати вартість послуг у разі зростання цін на енергоносії.

Читайте також:

В Адміністрації президента не виключають, що "комуналка" до кінця року подорожчає

Між регіонами України виникла шестикратна різниця у тарифах

Кабмін пропонує почати приватизацію ЖКГ

Комунальників зобов’язали робити перерахунки за неякісні послуги ЖКГ

Депутати пропонують модернізувати ЖКГ за гроші населення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: