За крісло президента України змагатимуться 18 кандидатів

11 листопада закінчився термін повторної подачі документів для реєстрації кандидатів у президенти.

У виборах президента України братимуть участь 18 кандидатів. Згідно з календарним планом основних заходів щодо підготовки і проведення виборів президента 17 січня 2010 року, 11 листопада закінчився термін повторної подачі документів для реєстрації кандидатів у президенти.

Термін реєстрації кандидатів закінчується 13 листопада. У ЦВК знаходяться документи для реєстрації ще низки кандидатів, зокрема екс-майора Держохорони Миколи Мельниченка. Але жоден з цих претендентів не вніс грошову заставу в сумі 2,5 млн грн, отже, не має шансів бути зареєстрованим.

Станом на 11 листопада ЦВК зареєструвала 18 кандидатів у президенти: Юлія Тимошенко, Віктор Янукович, Віктор Ющенко, Арсеній Яценюк, Сергій Тігіпко, Володимир Литвин, Петро Симоненко, Олександр Мороз, Анатолій Гриценко, Інна Богословська, Василь Противсіх, Людмила Супрун, Сергій Ратушняк, Михайло Бродський, Юрій Костенко, Олег Тягнибок, Олександр Пабат, Олег Рябоконь.

Разом з тим, ЦВК відмовила в реєстрації Наталії Вітренко, через невнесення грошової застави в сумі 2,5 млн грн – лідер ПСПУ внесла лише 1964 грн. Як заявила сама Вітренко членам ЦВК під час розгляду питання про її реєстрацію, 1964 грн – це середня зарплата в Україні у вересні 2009 року.

Читайте також:

Литвин: виведіть мене на площу і розстріляйте, якщо вам стане легше

Противсіх офіційно став кандидатом у президенти

Вітренко порахувала, що простій людині треба 106 років, щоб зібрати 2,5 млн

Майор Мельниченко прийшов у ЦВК на добу пізніше і без грошей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: