За критику районної влади журналісту пообіцяли відрубати голову

Голова Лохвицької райради погрожував розправою репортеру районної газети, який занадто цікавився будівництвом його маєтку.

Журналіст районної газети "Лохвицький край" (Полтавська область) 33-річний Сергій Никонов заявив про погрози фізичної розправи на свою адресу з боку голови Лохвицької райради Володимира Борисенка.

Зі слів журналіста, відповідне звернення він направив до органів МВС, СБУ і прокуратури області.

Зокрема, у своїй заяві Никонов пояснив, що одержав від головного редактора завдання розслідувати будівництво об'єкта в селі Млини на березі ріки Сула.

Приводом для журналістського розслідування стали скарги місцевих жителів про те, що через будівельні роботи на березі вода в ріці мутна і вони не можуть купатися.

Свої спостереження Никонов виклав у статті "На березі Сули буде житловий будинок", у якій розповів, що хазяїном споруджуваного маєтку буде Борисенко, після чого почув від нього погрози фізичної розправи.

У своїй заяві до правоохоронних органів Никонов додав як доказ диктофонний аудіозапис із погрозами Борисенка, у яких містилася обіцянка відрубати голову і нецензурні вислови.

"У зв'язку з цим я перебуваю у стані нервової, психічної напруги, стресу. Він посилюється тим, що переживаю не тільки за себе - маю дружину і 2-річного сина", - сказано в заяві Никонова.

Начальник ГУ МВС у Полтавській області Михайло Цимбалюк заявив журналістам, що взяв під особистий контроль цю заяву.

"Я дав доручення карному розшуку, який уже зустрівся із заявником. Робиться все, щоб підтвердити або спростувати цей факт погроз", - сказав Цимбалюк.

Читайте також:

Міліція стверджує, що донецький бютівець застрелився сам

Вдова Ґонґадзе обурена слідством у справі про вбивство чоловіка

У Києві побили журналіста

В Криму козаки побили татарського журналіста

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: