За кулісами антивиборчої істерії стоїть РосУкрЕнерго?

Досягнення політичної домовленості в Україні гальмує компанія "РосУкрЕнерго"? Так стверджують прихильники президента Віктора Ющенка.

Ця компанія, що займається посередництвом в торгівлі газом, схоже, робить все, щоб не допустити нових виборів. "Тому що у такому разі її можуть просто замінити іншою фірмою, і в її касу перестануть поступати гігантські гроші", - сказала газеті Rzeczpospolita людина, пов'язана з Секретаріатом президента України. Якщо вірити підрахункам Української правди, кожен місяць роботи уряду приносить "РосУкрЭнерго" 40 мільйонів доларів прибутку.

Помаранчеві також затверджують, що "РосУкрЕнерго" причетне до відставки уряду Юлії Тимошенко восени 2005года.

Зареєстрована в Швейцарії компанія має двох засновників: "Газпром" і австрійський інвестиційний фонд Raiffeisen Investment AG. Швидко виявилося, що фактичними співвласниками є не австрійці, а "група українських бізнесменів". Головний акціонер компанії - це, схоже, Дмитро Фірташ (45% акцій), маловідомий власник українських кабельних телеканалів і спортивних клубів. Проте неофіційно говорять про зовсім інших людей. Про це свідчать зв'язки компанії.

Як стверджує Rzechpospolita, ще недавно посередниками між "РосУкрЕнерго" і властями були "любі друзі", круг людей, пов'язаних з президентом Ющенком, зокрема, його колишній головний радник Олександр Третьяков і глава "Нафтогазу України" Олексій Івченко. Проте вони позбулися впливу на главу держави.

Тепер зв'язки компанії перейшли з Секретаріату президента в Кабінет міністрів. "РосУкрЕнерго" підтримує міністр палива і енергетики Юрій Бойко, а також особи з оточення прем'єр-міністра Віктора Януковича. Саме вони, нібито, роблять все можливе, щоб затримати перестановки у верхах влади. Саме від "РосУкрЕнерго" повинні поступати величезні гроші для українських політиків, завдяки яким теперішня влада повинна утриматися на своїх місцях. А політична криза в Києві продовжується.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: