За куріння в недозволених місцях оштрафували 28 тисяч українців

Розміри штрафів складають від 51 до 171 грн, а при повторному штрафі - до 340 грн.

В Україні з початку поточного року за куріння в заборонених місцях оштрафували 28 тисяч людей, що на 20% більше, ніж за аналогічний період 2008 року.

У 2008 році за куріння в заборонених місцях було складено 38 тисяч протоколів, нагадує прес-служба МВС.

Згідно з відповідним законом, підписаним президентом, порушниками вважаються люди, що пересуваються із запаленою сигаретою або трубкою у приміщеннях охорони здоров'я, навчальних закладах, спортивних спорудах, об'єктах культури, залах очікування пасажирів на залізничних, авто - і аеровокзалах, вагонах поїздів, салонах таксі, громадському транспорті, ліфтах і на дитячих майданчиках.

У міліції наголошують, що протоколи за куріння в незаконних місцях можуть складати не лише представники правоохоронних органів, але і особи виконкомів сільських, селищних і міських рад.

Розміри штрафів складають від 3 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 51 до 171 грн), а при повторному штрафі - до 20 неоподатковуваних мінімумів (до 340 грн).

Нагадаємо, у жовтні 2008 року Київрада закликала президента Віктора Ющенка, Верховну раду і Кабінет міністрів збільшити штрафи за куріння у заборонених місцях у два рази до 2-10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто до 34-170 гривень.

У вересні минулого року Київрада заборонила куріння на дитячих майданчиках, зупинках громадського транспорту, у під'їздах багатоповерхових житлових будинків, гуртожитках і підземних переходах.

Читайте також:

На здобуття корисних звичок людина витрачає 66 днів

Підвищення цін на сигарети принесло у бюджет понад 3 млрд грн

В Україні посилили боротьбу з курцями і обмежили місця паління

У 2012 році курити буде заборонено по всій Європі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: